ELSA


Yazılım Çözümleri

Yeni nesil sistemler, size özel geliştirmeler, B2B portallar, CMS uygulamaları, CRM desteği için uzman bir çözüm ortağı arıyorsanız, Elsa Bilişim’in yazılım çözümlerine başvurabilirsiniz. Analiz edilerek size özel hazırlanan, iş stratejinize entegre bir şekilde çalışan, çözüm odaklı yazılım desteği ile siz de dijital dünyada profesyonel bir iz bırakabilirsiniz. Müşterilerinizin sizi tanıması, ürünlerinize ulaşması, çalışmalarını inceleyebilmesi, iş ortaklarınızın hakkınızda bilgi edinmesi, e-ticaret geliştirmesi, dijital kartvizitiniz olacak güncel ve işlevsel sayfalar için hizmetinizdeyiz. Destek sağladığımız tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.


Profesyonel Adımlar için Uzman Çözüm Ortağınız

Firmanızın ihtiyaçlarına, taleplerine en güncel teknik imkanlar ve inovatif vizyonla cevap veriyoruz. İhtiyaçlar zaman zaman tanıtım için bir web sitesi, ürünlerin pazarlanacağı bir e-ticaret sitesi, iş düzenini sağlayacak akış sistemleri veya IOS veya Android uyumlu uygulamalar olabiliyor ancak firmaların birçoğu beklentilerini karşılayacak profesyonellikte çözümleri kendi imkanlarıyla elde edemiyor. Biz, mobil ve web sistemlerinde güvenilir, hızlı, güncel ve modern çözümler üretiyoruz. Kullanışlı bir site, hızlı bir uygulama, kullanıcı dostu alışveriş deneyimi için desteğimizi alarak profesyonel adımlar atabilirsiniz.


Güncel Yazılım Çözümlerimiz

Hazırladığımız projelerde geniş kapsamlı veya hedef odaklı sistemler üretiyor, altyapılar kuruyoruz. Hizmetlerimiz arasında;
• Yazılım algoritmasının hazırlanması
• Javascript, HTML5, CSS3 ve JQuery vb. kodlamalar ile web sitesi kurulumu, profesyonel mobil site çalışmaları
• Web sitesinin arama motorlarında görünebilmesi için gerekli optimizasyonların (SEO) yapılması
• E-ticaret, Iot ve white label yazılım çözümleri
• API entegrasyonu
• SAP gibi gelişmiş sistemlere entegre ürün geliştirmeler, Non-SAP sistemlere özel çözümler
• Ios/Android gibi işletim sistemlerine uyumlu mobil uygulama geliştirmeleri, Windows/Ios uyumlu masaüstü uygulama çalışmaları
• Süreçleri anbean takip edebileceğiniz gerçek zamanlı görüntüleme panellerinin kurulumu
• Yazılımın, uygulamaların testi, teslimi ve kullanıcı eğitimi
• Sürekli ve etkin destek hizmeti yer alıyor.
Şirketinizin özgün yazılım gereksinimleri için çalışan uzman ekibimiz, size ihtiyacınız olan yazılım çözümlerini hızlı ve güvenli bir şekilde üretiyor.


WEB Dünyasının Avantajlarıyla İşinizi Büyütün

Biz, iş ortaklarımızın dijital dünyadaki başarısı için çözüm üretiyoruz. Yazılım projelerinin teslimini değil, etkin kullanımını ve başarısını “başarımız” olarak görüyoruz. İşletmelerin online hizmetlerle büyümesi, sınırlarını aşması, çalışmalarıyla daha geniş kitlelere ulaşması, kullanıcı dostu web servisleriyle/uygulamalarla müşterilerine destek vermesi bizim birincil hedefimiz. Siz de web dünyasının avantajlarıyla işinizi büyütmek için markanızı sizin kadar sahiplenecek, size özel projeler üretecek bir yazılım desteği arıyorsanız bizimle tanışabilirsiniz. İşletmenizin başarısını dijital dünyada beraber inşa edebiliriz.