ELSA

Bilişim 500 firma listesinde Elsa Bilişim olarak bizler de yerimizi aldık.

26.08.2020
Türk bilişim sektörünün ciroları itibariyle en büyük 500 şirketini genel ve faaliyet gösterdikleri alt kategoriler itibariyle sıralayan, pazar hakkında öngörü ve özellikleri belirleyen yayın mecralarından biri olan BT Haber dergisinin bilişim 500 firma listesinde Elsa Bilişim olarak bizler de yerimizi aldık.


Bilişim 500 Başarı Hikayesi Görseli İçin Tıklayınız.

ELSA BİLİŞİM A.Ş. olarak bizler, Özel Yazılım Geliştirme, Proje Yönetimi, Uygulama Danışmanlığı, İş Süreçleri Danışmanlığı, Kurumsal Sistem Entegrasyonu, Dış Kaynak Hizmeti, Mobil Uygulama Geliştirme, Siber Güvenlik ve Yeni Teknoloji konularında faaliyet gösteren İzmir merkezli bir teknoloji çözüm firmasıyız.

Bilişim alanında 30 yıllık tecrübemizle her zaman müşteri odaklı yaklaşımımızla dijital dünyada sizlerin güçlü çözüm ortağınız olma yolunda ilerliyoruz.

MİSYONUMUZ
Bilgi teknolojileri alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve verimliliğini artırmak temel amacımızdır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kurumsal bilgi birikimimiz ile müşterilerimizin verimliliklerini artırıp, onlara rekabet avantajı sağlayacak uygun bilgi teknolojisi çözümlerini; tek noktadan, anahtar teslimi, güvenilir, yenilikçi ve kalıcı iş birliği içinde sunmaktayız.

VİZYONUMUZ
Ulusal ve uluslararası kurumsal pazarda, müşterilerimizle birlikte çalıştığımız sektörlerin önde gelen proje bazlı lider iş ortağı olmaktır.

ÇÖZÜMLERİMİZ


KURUMSAL SİSTEM ENTEGRASYONU
Sistem entegrasyonu alanında 20 yıllık deneyim ve uzmanlık ile uçtan uca donanım ve yazılım projelerinin yönetimi, teknoloji danışmanlığı, üretici bağımsız destek, kurulum ve danışmanlık, periyodik sistem takibi, denetimi ve raporlamalar yapmaktayız.

SİBER GÜVENLİK
Verdiğimiz danışmanlık hizmeti ile siber saldırıların kurum ağlarına zarar vermesini engelleyen en iyi altyapının oluşturulması ve mevcut sistemlere gelebilecek tehditlerin maksimum düzeyde ortadan kaldırılması sağlanmaktadır.

YERLİ MİLLİ YENİ NESİL GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİMİZ
Ar-Ge şirketimiz Parta Networks bünyesinde geliştirdiğimiz ‘’Software Defined Everything (SD X)’’ anlayışı ile Yeni Nesil Güvenlik Duvarı, IPSEC VPN, Web Filtreleme, Loglama, Telemetri, Hotspot, NAC 802. 1x, SSL VPN, Niyet Tabanlı platformun da toplayarak TARGITAS markası ile güvenliğe yeni bir bakış açısı getirmeyi hedefliyoruz.

AĞ ÇÖZÜMLERİ
Wide Area Network (WAN), Internet Bağlantıları, Local Area Network (LAN), Wireless LAN (WLAN) altyapılarının sıfırdan projelendirilmesi, kurulumu ve kurulum sonrası hizmetleri vermekteyiz.

YAPISAL KABLOLAMA HİZMETLERİ
Proje aşamasında veya var olan sistemin yenilenmesi, genişlemesi gibi durumlarda ihtiyaca yönelik projelendirme, bakır ve fiber optik kablolama, sonlandırma, Ayrıntılı Test ve Sertifikasyonu Hizmeti, UPS ve Şebeke Altyapı Çözümleri, Telefon Santralleri Çözümleri hizmetleri vermekteyiz.

SİSTEM ODASI (DATA CENTER)
Sistem odası oluşturma ve kurulum çözümlerimizde mevcut altyapı ve gereksinimlerin tespit edilerek, en uygun ve ihtiyaçlara tam anlamıyla cevap verecek çözümler sunmaktayız. Bina içi ya da kendi üretimimiz olan taşınabilir (mobil) sistem odalarının projelendirmesi, üretimi ve kurulumu uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır.

SAP BASİS DANIŞMANLIĞI
ELSA Bilişim olarak, SAP donanımlarının belirlenmesi, tedariklerinin yapılması, altyapısının kurulması yönetilmesi her türlü güncelleme ve bakım işlemlerinin yapılarak SAP sistemlerinin düzgün bir altyapıda çalışmasını sağlamaktayız.

BLOKZİNCİR
ELSA Bilişim olarak, Blokzincir konusunda oluşturduğu uzman ekipleri ve ortaklıkları ile şirketinizin tüm süreçlerini inceleyip dijital dönüşüm yolunda sizlere katkı sağlıyoruz.

Başarı Hikayelerimiz

Bilişim 500

Aydem

Şölen Çikolata